Дизайн-Старт, Джуніор і Про
Плануйте майбутнє своїх дітей!
Професія графічного дизайнера — престижна та актуальна. Вже зараз ваша дитина може отримати базові навички та навчитися працювати з необхідними програмами.
1
Час, проведений за комп’ютером з користю
Ми пропонуємо вашій дитині систематичні заняття, які формують міцну основу для впевненого володіння комп’ютером, а надалі — й базу для вибору майбутньої професії.

2
Модульна система

Навчання складається з окремих модулів. Учням пропонується пройти професійне тестування, що допоможе вибрати профільний курс для подальшого навчання.
3
Досвідчені тренери

Заняття проводять висококваліфіковані спеціалісти. Вони з легкістю знаходять індивідуальний підхід к дітям з різним темпераментом та використовують сучасні ефективні методики викладання.
Три рівні навчання в Академії:
Старт, Джуніор, Про
Заняття проводяться, як правило, 1 раз на тиждень.
Тривалість заняття — 1 година 30 хвилин (2 уроки по 40 хвилин).

Навчальний рік в Академії триває 9 місяців.
Тривалість навчання на рівні Старт складає 2 навчальних роки.
Що вивчаємо?
У цьому віці діти активно починають користуватися комп’ютером. Ми навчимо її осмислено користуватись програмами, які необхідно опанувати абсолютно кожній людині сьогодні.
Протягом курсу дитина навчиться:
• Користуватися офісними програмами (Word, Excel, Power Point та інші);
• Розумно користуватися Інтернетом (безпека в Інтернеті, пошук інформації);
• Створювати ігри, сайти за допомогою Wix, Tilda та ін.
Основи комп’ютерної грамотності (Start) + Designer
На данному курсі підліток навчиться працювати в Adobe Illustrator та Adobe Photoshop, Adobe InDesign, створювати унікальні логотипи, постери, навчиться розробці брендбуку та гайдлайну. Буде мати навички створення печатної продукції та проєктування фірмового стилю компаній. І вже матиме власне портфоліо. По закінченню курсу — ефективний захист власного дизайнерського проєкту на обрану тему.
ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН (Junior)
Рекомендований підліткам, які мріють про творчу професію у світі IT. У програмі курсу — робота в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, UI/UX. На курсі йде формування дизайнерського мислення, знайомство з останніми трендами створення інтерфейсів тощо.
WEB-ДИЗАЙН (Junior)
Один із найперспективніших напрямків розвитку сучасних технологій.
Академіки вивчають 3D Max, MAYA 3D, SketchUp, моделювання об’єктів, розуміння та відтворення їх у тривимірному світі, розробку ігрових середовищ,
моделювання інтер’єрів та меблів. По закінченню курсу — створення власного проєкту у конкретному напрямку 3D-дизайну до геймдеву.
3D-МОДЕЛЮВАННЯ (Pro)
Створення сайтів «під ключ» — це саме те, чого навчає цей курс.
Після проходження курсі Web-програмування, студент вмітиме створювати сайти будь-якої складності для будь-яких цілей з використанням різних мов та інструментів:
• Сайт-візитівка;
• Корпоративний сайт;
• Інтернет-магазин;
HTML, CSS, JavaScript, PHP — всі ці мови програмування вивчаються в курсі.
WEB–ПРОГРАМУВАННЯ (Pro)
• по скетчингу (техніки швидкого рисунку від руки)
• по леттерінгу (сучасна каліграфія)
ФАКУЛЬТАТИВНІ НАПРЯМКИ
Ми проводимо як групові, так і індивідуальні заняття.
Переваги індивідуального навчання:
Це ваш темп
Індивідуальна робота з тренером дозволяє приділяти кожній темі стільки часу, скільки потрібно конкретному школяру. Це дає можливість на більш прості для учнів теми відводити менше часу, детальніше вивчаючи складні питання.
Це ваш графік
Група займається раз на тиждень по суботах. Але що робити, якщо необхідно проводити заняття частіше або у будні дні? Оптимальний вихід — індивідуальні заняття. З менеджерами та викладачами батьки можуть скласти оптимальний зручний розклад та коректувати його за необхідності одним телефонним дзвінком.
Це - психологічний комфорт
Деякі учні відчувають себе комфортно, займаючись лише з викладачем, без групи малознайомих школярів. Особливо це відчувається у випадку виникнення уточнюючих запитань з теми. У ході індивідуального заняття значно простіше розібрати незрозумілі моменти, не соромлячись інших учнів.
Вартість індивідуальних занять уточнюйте у менеджерів.

Запис на курс
Ваше повідомлення
Атмосфера наших занять
Залишилися питання?
Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на них!
телефонуйте
Тел. (066) 115-75-31
Моб.(067) 506-44-31
Приходьте
Київ, вул. Богдана Гаврилишина, 7
Пишіть
E-mail: mkaintalit@gmail.com
Графік рОботи
пн-пт 13.00-19.00
сб 10.00-18.00